Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/osperfectsolu/domains/hologramykolekcjonerskie24.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Jak odkleić naklejkę z legitymacji studenckiej ELS| Opinie

Czy naklejkę ELS możemy odkleić od Elektronicznej Legitymacji Studenckiej?

Czy odklejenie hologramu ELS od legitymacji to dobry pomysł?

Każda naklejka hologramowa na legitymację ELS posiada wymagane przez rozporządzenie MNiSW elementy, które gwarantują jej oryginalność. Jednym z nich jest specjalne zabezpieczenie w formie “plastra miodu”. Chroni ono naklejkę przed jej sfałszowaniem. Zabezpieczenie to powoduje, że odklejenie hologramu ELS skutkuje jej całkowitym zniszczeniem, a tym samym utratą ważności. W związku z powyższym stanowczo odradzamy prób odklejenia naklejki ELS od legitymacji.

Jeśli zajmujesz i się filatelistyką i szukasz hologramów kolekcjonerskich zgłoś się do nas. W swojej ofercie posiadamy oryginalne naklejki els ze znakiem orła, znakiem RP oraz laserowo nacinana datą techniką 2D/3D. Wszystkie naklejki odpowiadają hologramom używanym do potwierdzania ważności legitymacji ELS na wszystkich uczelniach w Polsce.

Już dziś zamów naklejki kolekcjonerskie els z najnowszej edycji na 2019 rok!

Aktualne hologramy kolekcjonerskie na marzec z datą 31-03-20 znajdziesz tutaj!

Cennik — 31-03-19

Cena 100zł/1 hologram

+ 20zł za wysyłkę kurierską za pobraniem

 

Kontakt

Tel: 572 669 338

Mail: info@hologramykolekcjonerskie24.pl

Zamówienia przyjmujemy 24h/ 7 dni w tygodniu. Oddzwaniamy na telefony i odpowiadamy na smsy do około 30 minut! Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM.

Interesują Cię hologramy kolekcjonerskie? Zajrzyj tu.


Zamówienia realizujemy przesyłka kurierską lub paczkomatem wo wszystkich miast w Polsce takich jak: Gdańsk, Toruń, Białystok, Poznań czy Bydgoszcz. Możliwy jest też odbiór osobisty zamówienia na terenie miasta Warszawa.