ELS- legitymacja każdego prawdziwego studenta

Każdego elitarnego kolekcjonera hologramów zaciekawi budowa ELS czyli elektronicznej legitymacji studenckiej. Legitymacja studencka: hologram, chip, zdjęcie – co jeszcze się na niej znajduje? Zdobądź wszystkie niezbędne informacje o dokumencie ELS!

Hologramy na legitymacje studencka
Elektroniczna Legitymacja Studencka – zdjęcie.

Elektroniczna legitymacja studencka ELS – budowa dokumentu

Niezwykle rzadko zdarza się, że studenci znają dokładnie budowę dokumentu els, który potwierdza ich status i tożsamość. Warto zobaczyć na własne oczy, że  Elektroniczna Legitymacja Studencka to bardzo interesujący dokument, który wyróżnia się tym, że zawiera wiele charakterystycznych cech. Legitymacja studencka UW, SGH i każda inna, musi posiadać szereg elementów, które są dla nich wspólne. Rozporządzeniem MNiSW(Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego), każda legitymacja, aby mogła zostać uznana za ważną i pełnić swoją rolę, musi posiadać oryginalną naklejkę ELS. Każdy taki hologram na swojej powierzchni musi mieć laserowo grawerowaną datę. Dzięki ważnej legitymacji ELS studenci korzystać mogą ze zniżek i ulg studenckich w komunikacji miejskiej, restauracjach czy kawiarniach.  Legitymacja studencka i naklejka els wydawana w mieście Poznań, Kielce, Wrocław będzie taka sama, nie ma więc znaczenia, gdzie będziesz chciał skorzystać ze zniżek. Legitymacja każdej uczelni obowiązuje w całym kraju. Na legitymacji ELS znajdują się dane osobowe studenta oraz numer indeksu. ELS ma też na swojej powierzchni chip. Znajduje się on po lewej stronie dokumentu. Chip w legitymacji studenckiej służy do tego, by czytniki mogły sprawdzać czy legitymacja ELS jest ważna. Na legitymacji studenckiej znaleźć możemy też aktualną fotografię studenta, która pozwala sprawdzić tożsamość osoby posługującej się ELS. Wszystkie elementy, które mają hologramy na legitymację studencką posiadają naklejki dla kolekcjonerów.

Legitymacja studencka naklejki. Do czego niezbędna jest naklejka hologramowa els?

Legitymacja – hologram stanowi bardzo istotną część legitymacji. Nalepki semestralne stwierdzają, że student jest obecny na liście uczniów danej uczelni. Aktualny hologram els pozwala studentom na korzystanie z ulg i rabatów studenckich w komunikacji miejskiej, kawiarniach czy restauracjach. Nie jest to możliwe na wszystkich uczelniach. W Warszawie kodowanie biletu komunikacyjnego na legitymacji ELS jest dostępne na uczelniach takich jak:

Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Collegium Civitas, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Koźmiński, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej.

Aktualna oferta na hologramy na legitymacje ELS 31-03-2020 dostępna tutaj

Informacje nt. hologramów studenckich dla kolekcjonerów – zobacz!


Hologramy na legitymację studencką uprawniają do rabatów w teatrach, restauracjach, muzeach, a nawet w sklepach odzieżowych. Wielu absolwentom kojarzą się one ze studenckimi czasami. Kolekcjonowanie znaczków els stało się bardzo popularne szczególnie w dużych miastach, takich jak Lublin, Gdańsk, Warszawa, Kraków i Katowice, Kielce czy Opole. Najniższe ceny i szybka wysyłka zachęcają do kupowania hologramów kolekcjonerskich na ELS. Naklejka na legitymacje studencką Wrocław  i inne studenckie miasta – są w naszej ofercie. Legitymacja studencka hologramy els Kielce, Katowice, Wrocław – natychmiastowa wysyłka kurierem, lub w innej formie. Warto podkreślić, że nie można używać hologramów jak autentycznych,ponieważ jest to zabronione prawem na mocy art 270 Kodeksu Karnego.