Nalepka semestralna na legitymację

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA ELS

Ważność legitymacji studenckiej ELS potwierdza aktualna naklejka ELS. Jednak poza taką funkcją, hologram pełnić też może rolę okazu w kolekcji filatelistycznej. Kolekcjonowanie naklejek ELS to coraz bardziej popularne hobby. Każdy kto chce wrócić wspomnieniami do czasów studenckiej młodości powinien rozważyć zakup takich naklejek. Po za tym, każdy hologram to unikatowy okaz.  Specjalny wzór naklejek ELS wymagany przez rozporządzenie ministerstwa oraz ich niewielki okres ważności powoduje, że mają one naprawdę znaczną wartość.

 

KOLEKCJONOWANIE NAKLEJEK SEMESTRALNYCH 

Każda naklejka ważna jest przez okres jednego semestru akademickiego, dlatego możemy ją nazwać naklejką semestralną. Dzięki naklejce na legitymacji, studenci mogą korzystać z przywilejów jakie daje im legitymacja studencka. Każda naklejka ELS jest wyjątkowa i unikatowy, specjalny wzór nadaje jej wartości. Kolekcjonowanie naklejek semestralnych przywołuje też niezapomniane czasy studenckiej przygody!

 

HOLOGRAMY KOLEKCJONERSKIE NA LEGITYMACJE – SPRZEDAŻ

Każda naklejka els kolekcjonerska wystawiona na sprzedaż nie jest naklejką studencką, która może służyć do przedłużania ważności legitymacji. Jest to zabronione. Każda naklejka ELS sprzedawana przez nas w celach kolekcjonerskich jest jednak identyczna jak ta studencka. Każdy hologram to unikatowy okaz. Obecnie wiele osób stało się już pasjonatami zbierania znaczków ELS. Należy pamiętać, że naklejki te traktować można tylko i wyłącznie jako okazy kolekcjonerskie. W naszej ofercie – naklejka studencka semestralna do legitymacji Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk i wiele innych studenckich miast.

 

Naklejka semestralna na ELS 31-03-2019 – zamów już dziś!