Znaczek na elektronicznej legitymacji studenckiej

ZNACZEK NA LEGITYMACJI STUDENCKIEJ

Hologramy studenckie to naklejki z wizerunkiem orła, znakiem RP oraz z datą ważności ciętą laserem. Naklejki te potwierdzają ważność legitymacji studenckiej ELS. Każdy student, który chce korzystać z przywilejów studenckich musi posiadać taką ważną legitymację ELS z nową, aktualną naklejką els. Legitymacja i ważna naklejka potwierdzają obecność na liście studentów danej uczelni. Każdy student niezależnie od rodzaju swoich studiów – magisterskich czy licencjackich – ma prawo do odebrania naklejki ELS z ważną datą.

LEGITYMACJA STUDENCKA ELS

Skrót ELS oznacza Elektroniczną Legitymację Studencką i jest dokumentem potwierdzającym status studenta danej osoby. Legitymacja jest używana przez studentów uczelni wyższych w Polsce w ośrodkach akademickich w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Opolu czy Toruniu. ELS upoważnia studentów do korzystania z ulg i rabatów studenckich w restauracjach, kawiarniach, sklepach oraz innych miejscach użytku publicznego. . Legitymacja wydawana jest przez dziekanaty po zakwalifikowaniu kandydata na studia oraz uiszczeniu przez niego odpowiedniej opłaty. Jej ważność potwierdzają specjalne znaczki naklejane na ELS.

ZNACZEK NA LEGITYMACJI STUDENCKIEJ ELS – JAK WYGLĄDA

Hologramy studenckie dla każdej uczelni w Polsce są identyczne. Stanowi to m.in. o oryginalności i szczególnej wartości każdego hologramu ELS. Wszystkie hologramy studenckie zawierają elementy wymagane rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji. Są to: znak RP, znak orła z godła RP. Każda naklejka jest też wyposażona w specjalną ochronkę w postaci “plastra miodu”. Wszystkie hologramy studenckie mają identyczne wymiary, które wynoszą 9 mm x 10 mm. Naklejki ELS  posiadają laserowo nacinaną datę, która staje się przezroczysta po przyklejeniu na legitymację ELS. Data ta wskazuje na termin ważności legitymacji.

Legitymacja studencka naklejka els Warszawa, Katowice, Wrocław i inne studenckie miasta – sprawdź naszą ofertę.

Hologramy kolekcjonerskie na legitymację ELS 31-03-19 już w sprzedaży!