Hologramy i nalepki na ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką – oferta, cennik

Hologramy i nalepki na ELS – Elektroniczną Legitymację Studencką, naklejki ELS 31.10.21 oraz 31.03.21 już teraz dostępne w sprzedaży – oferta i cennik

Hologram kolekcjonerski – ELS – Elektroniczna Legitymacja Studencka. Legitymacja studencka wzór

Elektroniczna legitymacja studencka ELS – naklejka kolekcjonerska na 2021 oraz 2020 i 2019 rok, nalepka/ hologram kolekcjonerski na legitymacje studencką – podstawowe informacje, zdjęcia i cennik, jak zamówić?

Aktualny cennik – sprawdź tutaj

Czym jest hologram na ELS – elektronicznej legitymacji studenckiej?

Nalepka na legitymację studencką to wyjątkowy znaczek o unikatowej, specyficznej budowie. Naklejki kolekcjonerskie na ELS są produkowane w innowacyjnej technice laserowej. Hologramy studenckie są wykorzystywane do dokonywania prolongaty legitymacji els przez uczelnie wyższe..

Cechy charakterystyczne, które wyróżniają oryginalną wlepkę semestralną to:

  • standardowe wymiary 9mm/10mm
  • znak orła
  • znak RP widoczny pod odpowiednim kątem
  • laserowy grawer z najnowszą datą 31-10-2021
  • specjalne zabezpieczenie w postaci “plastra miodu”
  • folia ochronna.

ELS – czym jest Elektroniczna Legitymacja Studencka?

Elektroniczna Legitymacja Studencka – ELS to dokument, który potwierdza tożsamość oraz status studenta. Otrzymuje ją każdy polski student po zakwalifikowaniu się na studia. Jak wygląda legitymacja studencka? Każda legitymacja ELS wygląda dokładnie tak samo na każdym uniwersytecie. Jest ona zieloną „plakietką. Na niej znajduje się kod kreskowy – chip oraz zdjęcie studenta i jego dane osobowe. Znaleźć tam też możemy informacje na temat danej uczelni, a na tylnej części legitymacji – miejsce na hologram ELS. Naklejka studencka w postaci hologramu potwierdza ważność legitymacji, a tym samym obecność danej osoby na liście studentów uczelni wyższej. Ważna ELS potwierdzona naklejką studencką upoważnia studenta do korzystania z rabatów i ulg studenckich. Naklejka ważna jest przez jeden semestr akademicki – pół roku, w związku z czym w ciągu roku każdy student otrzymuje dwie edycje naklejek studenckich ELS. Jedna naklejka jest ważna do 31 marca, a druga do 31 października danego roku.

Oryginalne, autentyczne hologramy/ naklejki kolekcjonerskie ELS 2019 i 2020 oraz już dostępne hologramy els na 2021 rok

Naklejki hologramowe ELS, dzięki swojej oryginalności i limitowanym edycjom stanowią obiekt zainteresowania wielu kolekcjonerów znaczków – filatelistów. Zbieraniem hologramów ELS zajmują się często dawni studenci, którzy chcą dzięki nim wspomnieć dawne, studenckie czasy. Jako znawcy kolekcjonerstwa znaczków z łatwością potrafimy rozpoznać, czy dane naklejki kolekcjonerskie ELS to oryginalny egzemplarz. Hologram kolekcjonerski zdjęcia znajdziesz na naszej stronie.  Tym samym oferujemy tylko i wyłącznie autentyczne naklejki ELS w sprzedaży kolekcjonerskiej w atrakcyjnej cenie. Sprawdź już teraz!

 

Hologram kolekcjonerski – jak wygląda? – Zobacz zdjęcie!

Nowe hologramy kolekcjonerskie/naklejki studenckie 31.10.21!

hologramy els
naklejki kolekcjonerskie 31-10-21

 

hologram kolekcjonerski 2020
naklejka kolekcjonerska els 31-10-20

Hologram kolekcjonerski – zdjęcie. Sprawdź jak powinien wyglądać znaczek els.

Hologram kolekcjonerski/ naklejki na legitymację ELS dla kolekcjonerów 2021 i 2020 – cena: 100zł/sztuka za hologram ELS z datą 31-10-2021 (odbiór osobisty – Warszawa lub wysyłka kurierem za pobraniem – 20zł / 15zł paczkomat)

 

Naklejki ELS w sprzedaży wyłącznie dla elitarnych kolekcjonerów!

Wykorzystywanie hologramów ELS kupionych online jest niedozwolone. Mówi o tym artykuł 270 Kodeksu Karnego. W związku z tym przypominamy, że sprzedaż hologramów els jest legalna. Nie pozwalamy, aby naklejki zakupione u nas były nanoszone na legitymację! Każdorazowo wymagamy deklaracji, iż naklejka ELS zakupywana jest tylko i wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Hologram kolekcjonerski na legitymację ELS – czy można go odkleić?

Wielu początkujących kolekcjonerów naklejek ELS zadaje sobie pytanie, czy hologram można odkleić od legitymacji ELS. Niestety, naklejka kolekcjonerska jest „jednorazowa”, co oznacza, że raz przyklejona nie może zostać odklejona od legitymacji studenckiej. Każda naklejka ELS  posiada bowiem specjalne zabezpieczenie w postaci „plastra miodu”. Chroni ono przed fałszowaniem naklejek oraz ich podrabianiem. W naszej kolekcji posiadamy tylko i wyłącznie tak zabezpieczone naklejki ELS. Potwierdza to autentyczność każdego hologramu kolekcjonerskiego ELS.

 

Cennik – naklejki kolekcjonerskie ELS:

Hologramy kolekcjonerskie ceny

Swoją ofertę hologramów kierujemy do filatelistów i wszystkich kolekcjonerów naklejek ELS. W naszych zbiorach znaleźć można wszelkie edycje naklejek ELS z laserowo ciętą datą, najnowsze 31-10-21 oraz starsze 31-03-20 ! Każdy hologram z naszych zbiorów to cenna pamiątka z czasów studenckich i unikatowy okaz do zbiorów filatelistycznych. Sprawdź ceny hologramów 2020 i 2019 oraz poprzednich edycji! Hologramy kolekcjonerskie cennik – znajdziesz poniżej.

 

Za ile można kupić hologramy kolekcjonerskie? – Cena

31-10-21    –   cena 100zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Pakiet 31-10-21 + 31-03-21 za 150 zł (wysyłka darmowa)

31-03-21   –   cena 70zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)
31-10-20     –  cena 40zł/sztuka (+ 20zł wysyłka kurierem za pobraniem)

Legitymacja studencka hologramy els Warszawa – możliwość odbioru osobistego! Naklejki do legitymacji studenckiej els Łódź czy naklejka els do miasta Toruń i innych studenckich miast zostaną niezwłocznie wysłane po złożeniu zamówienia.

 

W przypadku zamówień naklejek kolekcjonerskich ze starszych edycji prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności okazów. Jeśli jesteś prawdziwym kolekcjonerem, zbierasz legitymacje kolekcjonerskie i znaczki els, potrafisz docenić oryginalne okazy – dobrze trafiłeś! U nas znajdziesz hologramy kolekcjonerskie zdjęcia – nasze okazy są świetnej jakości a każda naklejka kolekcjonerska els jest traktowana z uwaga i dbałością. Nasze ceny nie są tajemnicą, udostępniamy je otwarcie. Hologramy kolekcjonerskie – cena, to nie jedyny nasz atut. Niektórzy zastanawiają się, jak zrobić hologram na legitymację – my nie kombinujemy, oferujemy tylko sprawdzone egzemplarze. Posiadamy szeroki wybór: naklejka do legitymacji studenckiej els Wrocław, Łódź, Katowice – to tylko przykłady. Naklejki kolekcjonerskie i legitymacja to doskonałe pamiątki z okresu studiów. Naklejka na legitymację może przypomnieć Ci wspaniałe lata Twojego życia.


KONTAKT 

572 669 338 (24H)

[email protected]

Zamówienia przyjmujemy 24h/7 dni w tygodniu. Oddzwaniamy oraz odpisujemy na smsy w ciągu 30 minut. Prosimy też sprawdzać skrzynkę wiadomości spam.