Hologramy ELS 31-10-2018 – oryginalne naklejki studenckie już w sprzedaży!

Nalepka studencka do legitymacji z najnowszą datą 31.10.2018 już w ofercie!

31.10.2018 – ta data jest umieszczona na hologramie z naszej najnowszej kolekcji hologramów ELS. Zobacz ceny i przekonaj się, że naklejki na legitymacje studencką els allegro gumtree olx wcale nie są tańsze! Posiadamy też bogatszą ofertę – hologramy els na legitymacje studencką Kraków, Łódź, Poznań i na wszystkie uczelnie w Polsce.

W swoich zbiorach posiadamy  już hologramy kolekcjonerskie na ELS –  elektroniczną legitymację studencką, które studenci obecnie mogą odebrać w dziekanacie. Każda naklejka ELS zawiera laserowo ciętą datą techniką 2D/3D 31-10-18, oryginalny znak orła, znak RP widoczny pod odpowiednim kątem. Każda naklejka ELS ma standardowy rozmiar 9mmx10mm.

Cena naklejki z datą ważności 31-10-18:

Cena 70zł-1 hologram

+ 20zł za wysyłkę kurierską za pobraniem

Aktualny cennik i edycję na 2020, hologram 31-03-2020 znajdziesz tutaj!

Hologramy kolekcjonerskie oferta, zdjęcia, informacje – zobacz.

 

Skontaktuj się z nami:

Tel:572 669 338

Mail: [email protected]

Prosimy o sprawdzanie skrzynki wiadomości spam. Odpowiadamy na sms-y i oddzwaniamy w ciągu zaledwie 30 minut.


Oferujemy hologramy ELS na legitymacje studencką w korzystnej cenie. Gwarantujemy, że każdy profesjonalny kolekcjoner będzie zadowolony z naszych okazów! W swoich zbiorach mamy naklejki studenckie z laserową datą 31-10-18. Są to naklejki ELS z najnowszej edycji. Nasze wlepki semestralne na elektroniczną legitymację studencką posiadają wszystkie niezbędne elementy: oryginalny znaczek orła, znak RP widoczny pod odpowiednim kątem. Każda naklejka posiada też blokadę w postaci „plastra miodu” i ma wymiary 9mmx10mm. Przy produkcji naszych hologramów studenckich korzystamy z pomocy forum eksperckich z miast Warszawa, Łódź, Lublin. Podkreślamy, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową w błyskawicznym czasie do miast takich jak: Kraków, Gdańsk, a także Katowice i Gdynia. Osoby z Warszawy zapraszamy do osobistego odbioru zamówienia. Transakcja realizowana jest szybciej niż na popularnych portalach sprzedaży jak Allegro!