Naklejki kolekcjonerskie ELS na przestrzeni lat – informacje dla kolekcjonera

Każdy kolekcjoner znaczków ELS dąży do posiadania jak największej liczby edycji hologramów studenckich w swojej kolekcji. Zanim rozpoczniemy kolekcjonowanie warto sprawdzić jak naklejki ELS wyglądały na przestrzeni lat od 2011 roku.

Niezwykle istotna w zbieraniu naklejek kolekcjonerskich ELS jest kwestia autentyczności i oryginalności hologramów kolekcjonerskich ELS. Każda naklejka ELS gwarantuje ważność legitymacji studenckiej. Każda jest unikatowa i ma datę ważności bądź do 31 października bądź 31 marca danego roku. Oryginalność naklejek zapewniają charakterystyczne elementy takie jak znak orła, znak RP czy laserowo nacinana data.  A jak kwestia oznakowania naklejek wyglądała na przestrzeni lat? Czy naklejki zmieniały swoją formę?

To co zmieniało się w wyglądzie naklejek ELS to:

  • kolor blistra papieru naklejki ELS
  • rodzaj i rozmiar czcionki
  • wypoziomowanie daty oraz różnice w procentowym zapełnieniu hologramu znakiem RP oraz orła na naklejce

Zbierasz hologramy kolekcjonerskie? – Sprawdź najnowszą edycję 31-03-2020!

Naklejki ELS zmieniły się więc niewiele. Każda naklejka studencka, która oferujemy prawdziwym kolekcjonerom to unikatowy, oryginalny okaz. Nie podrabiamy i nie fałszujemy naklejek ELS. Każdy hologram kolekcjonerski to gwarancja jakości w atrakcyjnej cenie. Autentyczność naklejek potwierdzają elementy naklejek takie jak: znak RP, znak orła oraz laserowo nacinana data. Zabezpieczeniem naklejek ELS jest ochronka w postaci „plastra miodu”.

Jeśli marzysz o naklejce kolekcjonerskiej z najnowszej edycji z laserowo nacinaną datą 31-03-2019 lub starszymi, skontaktuj się z nami już dziś! Najnowsze edycje hologramów ELS znajdziesz tutaj.

telefon: 572 669 338

e-mail: [email protected]

 

Zamówienia przyjmujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu mailowo lub telefonicznie!