Sprzedam hologramy ELS 31-10-18- nowa kolekcja!

Do kupienia naklejki na legitymację 31-03-18! Oryginalne i tanie.

W naszym sklepie są już wlepki studenckie na els z datą 31.10.18, dokładnie takie jak na każdej uczelni wyższej w kraju. Naklejki legitymacja studencka els Łódź, Katowice i wszystkie studenckie miasta w Polsce. Zobacz ceny!

Cennik

Cena za 1 nalepkę z datą 31-10-18  –  70zł + 20 zł za przesyłkę kurierską

Hologramy kolekcjonerskie 2020 z datą 31.03.20 – cennik i oferta dostępne tu!

Kontakt

Tel: 572 669 338

Mail: [email protected]

Prosimy sprawdzić skrzynkę wiadomości spam. Odpowiadamy na sms-y.

Naklejka na elektroniczną legitymacje studencką els Katowice, Kraków, Wrocław i wiele innych. Posiadamy bogatą ofertę hologramów kolekcjonerskich. Różne edycje i daty. Kup naklejki na legitymacje studencką els Katowice bądź na uczelnię w innym mieście w dobrej cenie!

Aktualna oferta – sprawdź tutaj


Jeżeli jesteś elitarnym kolekcjonerem hologramów els, na pewno chcesz zakupić najnowszą nalepkę studencką 31-10-18 do swojego klasera. W swoich zbiorach posiadamy tylko najwyższej jakości, oryginalne naklejki semestralne. Oferujemy nie tylko naklejki z nowej edycji ale też  starsze numery hologramów kolekcjonerskich. Wszystkie hologramy są bardzo tanie i sprawdzone. Najwyższą jakość naklejek pokazują korzystne opinie na forum. Hologramy na ELS to piękna pamiątka po studenckich czasach. Należy jednak pamiętać, że nie można ich używać jak prawdziwych naklejek studenckich. Przesyłka kurierska realizowana jest we wszystkich ośrodkach akademickich  takich jak: Warszawa, Opole czy też Katowice, Toruń oraz Lublin.