Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/osperfectsolu/domains/hologramykolekcjonerskie24.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Odklejanie naklejki ELS - co zrobić, gdy coś pójdzie nie tak

Czy można odkleić naklejkę z elektronicznej legitymacji studenckiej?

Czy raz przyklejoną naklejkę możemy odkleić?

Odklejanie naklejki od ELS (Elektroniczna Legitymacja Studencka) to bardzo ważna kwestia. Dowiedz się czy to możliwe. Zanim zaczniesz szukać odpowiedzi na pytanie, jak odkleić naklejkę z legitymacji studenckiej na forum specjalistycznym kolekcjonerów – przeczytaj nasz wpis.

Niestety, gdy naklejka zostanie przyklejona do legitymacji, powinna ona tam pozostać na zawsze. Nie należy odklejać hologramu od legitymacji studenckiej,niezależnie od tego czy chcemy jej użyć jako hologramu kolekcjonerskiego cz do dokonania prolongaty legitymacji ELS . Blokada w postaci  „plastra miodu” umożliwia odłączenie naklejki od ELS. Naklejki ELS studenci odbierają w dziekanatach na swoich uczelniach, a kolekcjonerzy mogą je zakupić w naszym sklepie online.

Najnowsza oferta – hologramy kolekcjonerskie ELS 31-03-2020 dostępne tutaj – sprawdź!

Oryginalna naklejka 31-03-19 na legitymację studencką
Naklejka na legitymację studencką 31-03-19 już w sprzedaży! Wysyłka w 24h!

Cennik naklejek kolekcjonerskich

31-03-2019 – cena to jedyne 100zł/1 NALEPKA

lub oferta specjalna: 31-03-2019 + 31-10-2018 – cena 150zł (wysyłka gratis!)

31-10-2018  –  cena 70zł/sztuka

31-03-2018  –  cena 40zł/sztuka

Do powyższej ceny należy doliczyć przesyłkę kurierską za pobraniem w wysokości 20 zł lub przesyłkę paczkomatem za 15 zł..

Więcej o hologramach studenckich, naklejkach ELS na legitymację można dowiedzieć się tu.

 

Kontakt

Tel: 572 669 338

Mail: info@hologramykolekcjonerskie24.pl

Odpisujemy na sms-y w 30 minut. Zadzwoń lub napisz.


Nalepki kolekcjonerskie na elektroniczną legitymację studencką ELS to doskonały sposób, aby przywołać wspomnienia z czasów studiów. Zdarza się, że elitarni kolekcjonerzy nie wiedzą jak zdobyć znaczek semestralny do klasera. Spieszymy z pomocą: nie odklejać naklejki studenckiej od legitymacji ELS! Jeżeli chcesz zdobyć najnowszą naklejkę ELS, zadzwoń do nas lub napisz mail Wysyłamy nalepki semestralne na terenie całego kraju, w tym m.in. do miast takich jak: Warszawa oraz Szczecin, Gdańsk, Rzeszów oraz Bydgoszcz. Liczba naklejek ELS jest ograniczona! Spiesz się z zamówieniem!