Rzeszów – Uniwersytet Rzeszowski URz


STUDIA DOKTORANCKIE – URZ RZESZÓW

Studia doktoranckie, czyli studia trzeciego stopnia umożliwiają uzyskanie obszernej wiedzy w określonej dziedzinie lub dyscyplinie naukowej. Edukacja na studiach trzeciego stopnia przygotowuje studentów do samodzielnej działalności badawczej i twórczej i kończy się uzyskaniem kwalifikacji trzeciego stopnia, które potwierdza uzyskanie Świadectwa ukończenia studiów doktoranckich. Studia stwarzają odpowiednie warunki do przygotowania się do rozprawy doktorskiej. Uniwersytet Rzeszowski, jako uprawniona jednostka organizacyjna działająca na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzi studia trzeciego stopnia, które trwają nie krócej niż 2 lata i nie dłużej niż 4 lata. Studenci mają możliwość przedłużenia edukacji w uzasadnionych sytuacjach o 2 lata. Nauka na studiach doktoranckich wymaga ukończenia studiów magisterskich. Studia doktoranckie uprawniają studentów do wielu zniżek.

NAUKA NA UNIWERSYTECIE RZESZOWSKIM

Rzeszowska uczelnia kładzie duży nacisk na realizację założeń Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia. System ten jest zbieżny z międzynarodowymi standardami określonymi w Deklaracji Bolońskiej i zgodny założeniami systemu szkolnictwa wyższego w Polsce. Uczelnia od wielu lat kształci studentów i doktorantów oraz umożliwia im zdobycie wymarzonego zawodu po ukończeniu nauki.

Systemem edukacji wyższej obejmowany jest cały proces dydaktyczny
studenta i doktoranta na  rzeszowskiej uczelni, odnosząc się do najważniejszych
czynników, które mają duży wpływ na odpowiedni przebieg kształcenia  i bardzo wysoką jakość edukacji.

HOLOGRAMY NA ELEKTRONICZNĄ LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ DLA STUDENTÓW UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

Każdy student Uniwersytetu Rzeszowskiego musi mieć legitymację, która potwierdza trwający proces edukacji. Hologram na legitymację z datą ważności 31-03-2019 jest najnowszą nalepką dla studentów.  Po nową naklejke els należy zgłosić się do dziekanatu. Hologramy semestralne są bowiem wydawane tylko tam. Ważne jest, by dbać o to, by nasza legitymacja była aktualna, by nie stracić przysługujących z tego tytułu przywilejów. Jeśli natomiast nie jesteś studentem na Uniwersytecie Rzeszowskim a chciałbyś posiadać taki hologram, powinieneś zainteresować się edycją dla kolekcjonerów. Hologramy kolekcjonerskie można kupić na różnych stronach kolekcjonerskich.  Nie jest do tego potrzebna legitymacja studencka, doktorancka czy nawet legitymacja doktorancka kolekcjonerska, może je nabyć każdy. Zbieraniem interesuje się coraz więcej osób. Hobby to stało się niemal tak popularne jak zbieranie znaczków pocztowych. Aktualne kolekcjonerskie hologramy els na URz są już u nas dostępne. Zamów hologramy els na legitymacje studencką Rzeszów z wysyłką, bądź odbierz u nas na miejscu.

Hologram na legitymacje studencką – 31-03-2019 sprawdź cenę! Hologram els kolekcjonerski na legitymacje studencką Rzeszów  jest w naszej ofercie. Zapytaj o dostępność i możliwość odbioru osobistego w Twoim mieście. Hologramy kolekcjonerskie els do legitymacji studenckiej Rzeszów, Wrocław, Kraków i inne miasta.