Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – UEP


UEP POZNAŃ – PRIORYTETOWE INFORMACJE O UCZELNI

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, który został utworzony w 1926 roku należy do ścisłej czołówki polskich szkół ekonomicznych. UEP swoją renomę zawdzięcza wysokiej jakości edukacji i pozycji jednego z liderów badań naukowych w zakresie nauk ekonomicznych.

Atutem Uczelni jest jej potencjał naukowy, warunki kształcenia oraz orientacja na współpracę z biznesem.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU – ŻYCIE STUDENCKIE

UEP umożliwia swoim studentom bardzo urozmaicone formy życia studenckiego. Studenci Uniwersytetu mają możliwość uczestnictwa w Kołach Naukowych, Organizacjach studenckich, Wymianie studenckiej i wydarzeniach sportowych.

UEP- POPULARNA ORGANIZACJA STUDENCKA W POZNANIU AIESCEC

Oddział AIESEC istnieje od ponad 40 lat. Działa tu około 60 studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz innych renomowanych uczelni. Członkowie organizacji są zaangażowani w zmienianie rzeczywistości Wielkopolski na bardziej tolerancyjną i otwartą na inne kultury.

Organizacja reprezentuje co roku wiele projektów edukacyjnych z wolontariuszami z zagranicy dla Uczelni w całej Wielkopolsce. Studenci mają możliwość wyjazdów na zagraniczne wolontariaty i praktyki oraz naukę języków z na warsztatach AIESEC oraz znalezienie wymarzonej praktyki i pracy na targach.

UEP A LEGITYMACJA STUDENCKA ELS

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, tak jak i w innych uczelniach korzystają z elektronicznej legitymacji studenckiej els. Pozwala ona na korzystanie z wielu zniżek pod warunkiem, że posiadamy na niej aktualny hologram studencki. Aby go otrzymać, należy udać się do dziekanatu. Dla tych, którzy już ukończyli UEP pozostaje zbieranie hologramów els w celach kolekcjonerskich. W prosty sposób można zorganizować najnowszą naklejkę na legitymację studencką 31-03-19 w terminie bardziej przystępnym, niż przesyłka z OLX, Gumtree i Allegro. Jeśli marzysz o  posiadaniu hologramu ELS na UEP w Poznaniu , bez problemu możesz go  zamówić i odebrać.

Naklejki semestralne z unikalnym Hologramem ELS 31-03-19 już czekają! Przekonaj się. Hologramy kolekcjonerskie els do legitymacji studenckiej Poznań i inne miasta!