Wrocław – Uniwersytet Wrocławski UWr


UNIWERSYTET WROCŁAWSKI – POPULARNA UCZELNIA WE WROCŁAWIU

Uniwersytet Wrocławski jest popularną uczelnią we Wrocławiu i zapewnia studentom bardzo wysoki poziom kształcenia, pozwala na wymianę myśli, idei i wielokulturowość dla wszystkich studentów i wykładowców , którzy tworzą fundament społeczeństwa dla którego najważniejszym celem jest rozwój.Wrocławska uczelnia w swoich działaniach opiera się na priorytetowych wartościach tj: prawda i wolność wyrażania poglądów. Uniwersytet we Wrocławiu ma europejski charakter i jest otwarta i tolerancyjna, co podkreśla jej położenie geograficzne na pograniczu polskim, czeskim i niemieckim.

BADANIA NAUKOWE NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM

Uniwersytet Wrocławski aktywnie promuje badania naukowe o najwyższej, światowej jakości. Uczelnia utrzymuje ścisłe kontakty z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem oraz jest otwarta na współpracę naukową z uczelniami i przedsiębiorstwami z zagranicy. Uniwersytet Wrocławski razem z innymi uczelniami buduje centrum życia intelektualnego i kulturalnego.

Badania naukowe są prowadzone regularnie i świadczą o tym, że uczelnia nieustannie tętni życiem i pracownicy wciąż poszerzają swoją wiedzę.

Uniwersytet Wrocławski tylko realizował wiele kreatywnych projekty i studenci nieustannie odnoszą sukcesy dydaktyczne a szczególnie zasłynęli w dziedzinach naukowych fizycy, biotechnolodzy, filolodzy czy archeolodzy i botanicy. Wrocławska uczelnia dysponuje listą tematów prowadzonych przez nich projektów w obrębie odpowiednich wydziałów.

HOLOGRAMY NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ – UNIWERSYTET WROCŁAWSKI

Każdy student Uniwersytetu Wrocławskiego musi mieć legitymację studencką els UWr, która jest dowodem statutu studenta. Hologram ELS na legitymację studencką z najnowszą datą ważności 31-03-2019 jest oryginalną nalepką studencką. Jednak nie tylko studenci UWr mogą posiadać taki hologram. Naklejki els na UWr i inne, można zakupić w celach kolekcjonerskich do zwiększenia swojej kolekcji nalepek els. Znaczki els można nabyć nie tylko w miastach akademickich tj: Wrocław, Warszawa, Lublin, Kraków, Gdańsk i inne, ale w całym kraju. Hologramy kolekcjonerskie els do legitymacji studenckiej Wrocław będą identyczne jak na wrocławskich uczelniach.

Hologramy ELS 31-03-2019 – sprawdź cennik i przekonaj się, że najnowsza oferta jest bardziej korzystna dla kieszeni studenta niż na OLX i Allegro. Naklejki do legitymacji studenckiej els Wrocław oraz inne są u nas dostępne.